preloader
preloader

Pirmadienį - Penktadienį nuo 8 iki 17

Karjera

UAB "Asvamida" visada ieško komandos nario, kurie leistų pasiekti įmonės tikslų tapti tvirtu ir patikimu logistikos partneriu visoje Europoje, garantuojant aukščiausio lygio profesionalumą.
Plečiantis automobilių gamintojų ratui bei logistikai tampant vis labiau globaliu reiškiniu, UAB "Asvamida" ieškodama naujų komandos narių pirmiausia atkreipia dėmesį į kandidato patirtį panašioje srityje.
Jei norėtumėte pasiūlyti savo kandidatūrą tapti UAB "Asvamida" komandos nariu, atsiųskite gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką el. paštu info@asvamida.lt

Darbuotojai

UAB "Asvamida" - tai įmonė — kuri tiki, kad kiekvienas asmuo yra svarbus ir reikšmingas. Šia filosofija mes vadovaujamės kiekvieną dieną. Kasdien mes palaikome mūsų darbuotojus siekiant tikslų įgyvendinimo.

Darbuotojai:

Direktorius Mindaugas Daunoravičius
Transporto sk. vadovas Valentas Daunoravičius
Buhalterė Aistė Daunoravičienė
Autoelektrikas Agnius Daugvila
Mechanikas Modestas Daugvila
Saugos specialistas Juozas Kursevičius
Vairuotojas Alfonsas Karlonas
Vairuotoja Alma Pocienė
Vairuotojas Arūnas Rudaitis
Vairuotojas Vytautas Sutkus
Vairuotojas Paulius Vyturys
Vairuotojas Leonas Milašius
Vairuotojas Mindaugas Vyturys
Vairuotojas Raimondas Pocys
Vairuotojas Edvinas Stankevičius
Vairuotojas Tomas Leveckis
Vairuotojas Remigijus Medelis
Vairuotojas Vytautas Pačėsa
Vairuotojas Vitas Navickas
Vairuotojas Tomas Cvirka
Vairuotojas Mindaugas Sinkevičius
Vairuotojas Egidijus Leskauskas

Ar žinote ?

kas mes esame ?

Mūsų uždara akcinė bendrovė įkurta 2011 metais Kaune, Lietuvoje. Turime 2-jų autovežių ir 9 vilkikų parką, kurį vis didiname. "Asvamida" tai kurianti, ieškanti ir efektyviai priimanti lanksčiausius sprendimus, siekianti nepriekaištingos reputacijos, klientų pasitikėjimo ir bendradarbiavimo, kompanija.
UAB "Asvamida" yra suinteresuota pastoviu bendradarbiavimu – darome viską, kad pelnytume klientų ir partnerių pasitikėjimą.
Klientui garantuojame sąžiningumą ir kompetenciją, saugumą, kokybę ir punktualumą – nesuklysite pasirinkdami mūsų bendrovės paslaugas.
Mūsų bendrovė gyvuojanti daugiau nei dešimtmetį turi didelę patirtį šioje srityje su patyrusiais vairuotojais, didina savo rinkos pozicijas ir sulaukia vis daugiau pasitikėjimo.
Turima patirtis leidžia maksimaliai kontroliuoti atliekamą krovinių pervežimą ir optimaliai sutrumpinti transportavimo laiką. Taip mes garantuojame mūsų atsakomybę ir patikimumą vykdant šias paslaugas.
Taip pat siūlome nemokamą automobilių sandėliavimą, visą parą saugomoje aikštelėje.

Santykiai
Partnerystė tarp įmonės įkūrėjų bei darbuotojų sudaro įmonės egzistavimo ir veiklos pagrindą.
Stiprūs ir patikimi santykiai sudaro esminį Asvamidos verslo modelio elementą. Jie suteikia labai daug naudos mūsų klientams.

Verslo galimybės
Asvamida privataus verslo šalininkas. Asvamida verslo galimyė - tai galimybė patenkinti klientą mūsų paslaugomis.
Mūsų vizija yra labai paprasta - dirbame kiekvieną dieną siekdami būti patrauklūs klientams. Savo viziją įgyvendiname, padėdami klientams iš visos Europos siekti užsibrėžtų tikslų siūlydami profesionalias paslaugas. Didžiuojamės savo atsakomybe ir įsipareigojimu vystyti garbingą verslą taip pat rūpinimusi darbuotojais. Esame atsidavę įdėjoms, kuriomis tikime.

Klauskite mūsų

Duk

mūsų paslaugos

service-img

Šiuo metu mūsų įmonės parką sudaro 9 vilkikai su tentinėm, kietašonėm puspriekabėm. Gabename krovinius po Lietuvą, Latviją, Estiją, Lenkiją, Vokietiją.

service-img

Autovežiais gabename automobilius ES valstybėse, taip pat pervežame automobilius iš ES valstybių į Lietuvą.

service-img

Siūlome Jums reklamuoti savo produktus ar įmonę ant mūsų tentinių puspriekabių. Vilkikai važinėja didžiausiuose Baltijos šalių miestuose.

Reikia transporto ?

Susisiekite su mumis ir išspręsime Jūsų transporto klausimus