preloader
preloader

Pirmadieni - Penktadieni nuo 8 iki 17

Karjera

UAB "Asvamida" visada ieško komandos narių, kurie leistų pasiekti įmonės tikslą tapti tvirtu ir patikimu logistikos partneriu visoje Europoje, garantuojant aukščiausio lygio profesionalumą.
Plečiantis automobilų gamintojų ratui bei logistikai tampant vis labiau globaliu reiškiniu, UAB "Asvamida" ieškodama naujų komandos narių pirmiausia atkreipia dėmesį į kandidato patirtį panašioje srityje.
Jei norėtumėte pasiūlyti savo kandidatūrą tapti UAB "Asvamida" komandos nariu, atsiųskite gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką el. paštu info@asvamida.lt

Darbuotojai

UAB "Asvamida" - tai įmonė, kuri tiki, kad kiekvienas asmuo yra svarbus ir reikšmingas. Šia filosofija mes vadovaujamės kiekvieną dieną. Kasdien mes palaikome mūsų darbuotojus siekiant tikslų įgyvendinimo.

Darbuotojai:

Direktorius Mindaugas Daunoravičius
Transporto sk. vadovas Valentas Daunoravičius
Buhalterė Aistė Daunoravičienė
Autoelektrikas Agnius Daugvila
Mechanikas Modestas Daugvila
Saugos specialistas Juozas Kursevičius
Vairuotojas Alfonsas Karlonas
Vairuotoja Alma Pocienė
Vairuotojas Arūnas Rudaitis
Vairuotojas Grigorijus Simovičius
Vairuotojas Paulius Vyturys
Vairuotojas Leonas Milašius
Vairuotojas Mindaugas Vyturys
Vairuotojas Raimondas Pocys
Vairuotojas Ruslan Asipovich
Vairuotojas Rimantas Daugėla
Vairuotojas Remigijus Medelis
Vairuotojas Vytautas Pačėsa
Vairuotojas Vitas Navickas

Ar žinote ?

kas mes esame ?

Mūsų uždara akcinė bendrovė įkurta 2011 metais Kaune, Lietuvoje. Turime 3-jų autovežių ir 6 vilkikų parką, kurį vis didiname. "Asvamida" tai kurianti, ieškanti ir efektyviai priimanti lanksčiausius sprendimus, sienkianti nepriekaištingos reputacijos, klientų pasitikėjimo ir bendradarbiavimo, kompanija.
UAB "Asvamida" yra suinteresuota pastoviu bendradarbiavimu – darome viską, kad pelnytume klientų ir partnerių pasitikėjimą.
Klientui garantuojame sąžiningumą ir kompetenciją, saugumą, kokybę ir punktualumą – nesuklysite pasirinkdami mūsų bendrovės paslaugas.
Mūsų bendrovė yra jauna,bet turinti didelę patirtį šioje srityje su patyrusiais vairuotojais, didina savo rinkos pozicijas ir sulaukia vis daugiau pasitikėjimo.
Turima patirtis leidžia maksimaliai kontroliuoti atliekamą krovinių pervežimą ir optimaliai sutrumpinti transportavimo laiką. Taip mes garantuojame mūsų atsakomybę ir patikimumą vykdant šias paslaugas.
Taip pat siūlome nemokamą automobilių sandėliavimą, visą parą saugomoje aikštelėje.

Santykiai
Partnerystė tarp įmonės įkūrėjų bei darbuotojų sudaro įmonės egzistavimo ir veiklos pagrindą.
Stiprūs ir patikimi santykiai sudaro esminį Asvamidos verslo modelio elementą. Jie suteikia labai daug naudos mūsų klientams.

Verslo galimybės
Asvamida privataus verslo šalininkas. Asvamida verslo galimybė - tai galimybė patenkinti klientą mūsų paslaugomis.
Mūsų vizija yra labai paprasta – dirbame kiekvieną dieną, siekdami būti patrauklus klientams. Savo viziją įgyvendiname, padėdami klientams iš visos Europos siekti užsibrėžtų tikslų, siūlydami profesionalias paslaugas. Didžiuojamės savo atsakomybe ir įsipareigojimu vystyti garbingą verslą, taip pat rūpinimusi darbuotojais. Esame atsidavę idėjoms, kuriomis tikime.

Klauskite mūsų

Duk

mūsų paslaugos

service-img

Šiuo metu mūsų įmonės parką sudaro 6 vilkikai su tentinėmis puspriekabėmis. Gabename krovinius po Lietuvą, Latviją, Estiją, Lenkiją.

service-img

Autovežiais gabename automobilius ES valstybėse, taip pat pervežame automobilius iš ES valstybių į Lietuvą.

service-img

Siūlome Jums reklamuoti savo produktus ar įmonę ant mūsų tentinių puspriekabių. Vilkikai važinėja didžiausiuose Baltijos šalių miestuose.

Reikia transporto ?

Susisiekite su mumis ir išspręsime Jūsų transporto klausimus